×

Album Grupy Analogowo

autorwpisu
Analogowo The Best Photo • lipiec 2019

Grupa Analogowo rozpoczęła zbiórkę na album. Będzie to album tradycyjny, papierowy, ładnie wydany i możliwy do zakupu przez każdego. W albumie znajdzie się ok 100 najciekawszych i najlepszych w swojej kategorii zdjęć dodanych na grupę Analogowo w roku 2019. Decyzje o wyborze zdjęć będą podejmowane w dużym gronie doświadczonych fotografów i edytorów zaproszonych do projektu.

Analogowo jest grupą zrzeszającą blisko dziesięć tysięcy użytkowników. Bardzo wysoki poziom prac prezentowanych na grupie jest głównym motorem napędowym do wydania albumu. Wspólnym mianownikiem wszystkich prezentowanych zdjęć jest zastosowanie podczas procesu ich powstawania tradycyjnych technik fotograficznych. Są to zdjęcia utrwalone na błonach fotograficznych, wykonane szlachetnymi technikami fotograficznymi takimi jak ambrotypia czy guma, bądź odbitki wykonane w ciemni fotograficznej.

Zbiórka pieniędzy działa na portalu pomagam.pl - wszystkich zainteresowanych albumem zapraszamy do wspomagania akcji poprzez wpłacanie pieniędzy i udostępnianie informacj. Trzymamy kciuki za powodzenie akcji.